text1

Editace
Vyhledávací formulář
Mapa webu
Úvodní stránka
 .: Úvod :: PRIVATE :: Virtuální prohlídky :: Letecké prohlídky :: Web kamera :: Kontakty :.
IMG_9801 IMG_0503 IMG_9803 IMG_0499 __IMG_05 IMG_9802 IMG_0513 IMG_0504 IMG_0516 IMG_9800 _IMG_052 IMG_0522
SBÍRKA - SPOLEČNĚ ZA ÚSMĚV 2021 Tisk článku    

Více podrobností o sbírce na stránkách vyhlašovatele sbírky zde: http://www.konzumuo.cz/podporujeme/spolecne-za-usmev/  


Sbírka bude ukončena  31.12. 2021.

 !   U K O N Č E N O   !   

Děkujeme za finanční příspěvky pro náš projekt!


Děkujeme Vám za podporu našeho projektu č. 10 

       Finanční příspěvky budou využity na pořízení výtvarného materiálu a didaktických a motorických pomůcek pro rozvoj klientů dětské domácnosti v našem domku ve městě Žamberk.

Nejsou-li děti ve škole, věnují se s pracovníky jejich osobnímu rozvoji, který zahrnuje rozumovou a smyslovou výchovu, hudební výchovu, výtvarnou a pracovní činnost, tělesnou a pohybovou aktivitu. Ve všech uvedených činnostech jsou pracovníky respektovány individuální potřeby klienta. Kreslení a malování pomáhají uvolnit napětí a zbavují stresu a úzkostí. Při arteterapii není důležité, jak dílo vypadá, ani hodnocení jeho zdařilosti, ale napomáhá uvolnění a navození relaxace. 


 

Dokument Celý plakátek k vytištění - zdeDárcovské kupony lze získat v obchodech KONZUM nebo přímo v domově na Žampachu, ev. si ho lze vytisknout z odkazu - zde. Pokud se rozhodnete přispět, necháte si daný Dárcovský kupón v prodejnách skupiny COOP - Konzum načíst a zaplatíte ho jako každé jiné zboží (30,-Kč / kupon). Přispívat je  možno opakovaně až do 31. 12. 2021.

Dárcovské kupony lze uplatnit u pokladen všech obchodů skupiny COOP: Konzum, Coop Diskont, Fortel, Konzum Market..., a to nejen v našem regionu. Prodejny skupiny COOP.Více podrobností o sbírce na stránkách vyhlašovatele sbírky zde: http://www.konzumuo.cz/podporujeme/spolecne-za-usmev/Přejít na základní článek - dárci, sponzoři, dobrovolníci v Domovu pod hradem Žampach