icon_white_edit
icon_white_search
icon_white_tree
icon_white_home
 .: Úvod :: PRIVATE :: Virtuální prohlídky :: Letecké prohlídky :: Web kamera :: Kontakty :.
slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide
SPOLUPRÁCE SE STUDENTY GYMNÁZIA ŽAMBERK - scény z pověsti O loupeživém rytíři Pancíři ... Tisk článku    

CENTRA DOMOVA PRO VZDĚLÁVÁNÍ, AKTIVITY A PRACOVNÍ ČINNOST UŽIVATELŮ SLUŽEB                              Gymnázium Žamberk


                                            Fotografie z přípravy scén pro studentský film - 22.6. a 24.6. 2011                   Letopisy a legendy - zde


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tisková zpráva na www deníku - zde     Novinový výstřižek - zde


       Akce se zúčastnily třídy 6.A a 2.B - více než 50 studentů ve věku kolem 17 let s doprovodem pedagogů: Mgr. Jana Vondrová, Mgr. Zdena Talacková, Mgr. Ivana Odvárková a Mgr. Hana Tarašková.

      Akce vznikla z podnětu studentů, kteří byli u vás na exkurzi. Viděli tam pěkný areál, park, zvířátka, různá odborná pracoviště, ale neviděli a nedovedli si představit přímou práci s vašimi klienty, tak si to chtěli nějakým způsobem vyzkoušet. Hledali program, který by šel uskutečnit společně. Pro dnešní dynamické mladé lidi na prahu dospělosti, vedené od malička k výkonu, bylo dost těžké si představit způsob komunikace s vašimi klienty. Nás učitele samotné překvapilo, jak se toho studenti zhostili, a vysoce hodnotíme výchovný a morální přínos celé akce. I studentům se akce moc líbila, připravovali se na ni s nadšením, měli možnost se posunout někam jinam ve svém myšlení a dostat se do sfér, kam ze školních lavic nenahlédnou, pošoupnout svůj žebříček hodnot. Snad jste byli spokojeni i vy a vaši klienti.

 

      Děkujeme  za spolupráci a příjemně strávená 2 dopoledne ve vašem Domově a budeme rádi, pokud někdy v budoucnu něco podobného ještě uskutečníme.

                                                                                                                                                                                                                 H. Tarašková.


Film na YouTube - zde